Vážení zákaznici z důvodu dovolené  v době od 26.6.2023 do 10.7.2023 nebudeme moci vyřizovat Vaše objednávky děkujeme za pochopení.

BRETBACH - BIO Chlorella A+, zelený čaj a Mladý ječmen
cap BRETBACHhead_tophead_long


Životospráva

Náš tým, který již dlouhodobě považuje chlorelu za základ zdravé výživy, může potvrdit, že při zařazení chlorelly do svého jídelníčku dosáhnete optimálního výkonu nejen fyzického, ale i rovnováhy psychické.

Rozhodli jsme se pozorovat chlorelu z hlediska jejího zásahu do naší životosprávy, jak už bylo naznačeno v kapitole Naše představy a záměry. Náročnost na přírodní zdroje potravy stoupla, a to díky tomu, že moderní člověk má snahu si sestavit jídelníček z kvalitních přírodních zdrojů, ale také s ohledem na životní prostředí. Chlorella se tady jeví opravdu jako nenahraditelná možnost, díky jejímu obsahu (viz Základní pojmy o chlorelle), jejím blahodárným účinkům (viz Chlorella a celkově zlepšení zdraví). Je vhodné připomenout, že existují i projekty, které se zabývají pěstováním chlorelly proti zvýšené koncentraci oxidu uhličitého, kdy chlorella díky svému rychlému množení spotřebuje hodně oxidu uhličitého.

Pokud se někdo domnívá, že chlorella dokáže zachránit naše zdraví i životní prostředí, tak není daleko od pravdy. Chlorella dokáže při správném využití ozdravit lidi i přírodu.

Chlorella není lék, chlorella neléčí, nikdy nebyla registrována jako léčivo, chlorella je totiž potravina. Čistá potravina, která vyživuje a posiluje tělo i duši, tak že se samo vyčistí a ozdraví a začne optimalizovat své fyziologické funkce.

Náš organismus trpí velkým stresem, nedostatkem kvalitních živin a špatnou životosprávou. Užívání chlorelly nás zbavuje několika nepříjemností, ať spojených s trávením (viz Chlorella a její působení v žaludku, Chlorella a její přímý příznivý vliv na játra, Tenké a tlusté střevo) nebo s obezitou (viz Chlorella a hubnutí) či imunitou (viz Chlorella jako prevence).

Všechny projevy nezdravé životosprávy 21. století se odrazí v kvalitě našeho života a na každodenní aktivitě. Chlorella může toto změnit, zlepší Vaši výkonnost a posílí zdravý rozum.

Člověk se musí jen zamyslet nad tím, jak se stravuje a jakou kvalitu života mu jeho strava umožňuje.

Copyright © 2006 PROBACH, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. All rights reserved