Vážení zákaznici z důvodu dovolené  v době od 26.6.2023 do 10.7.2023 nebudeme moci vyřizovat Vaše objednávky děkujeme za pochopení.

BRETBACH - BIO Chlorella A+, zelený čaj a Mladý ječmen
cap BRETBACHhead_tophead_long


Aktuálně

  • Připravujeme pro Vás další prostory pro vaše dotazy a dále dietologickou poradnu.

  • Mezi novinkami jíž brzdy uvidíte nové produkty, zatím je to ve fázi schvalovaní, jedna se o známé rostliny, ale prezentované ve jednoduchém a optimálně efektivním provedení,   jsme si jisti že budete příjemně potěšení.

  • Chlorella BRETBACH je registrovaná v databázi PHARMDATA pod číslem: APA 1814665,
    PDK: 8594070050017

  • Společnost PROBACH, s.r.o. hledá externí obchodní zástupce. Nemusíte se cítit vázáni pracovní dobou, nebo výší obratu. Náš flexibilní program Vás určitě osloví. Máte-li zájem se zapojit do projektu rozšíření chlorelly a do dalších neméně zajímavých aktivit klikněte na sekci Kariéra.

  • Vzhledem k rozmanitosti osobních zkušeností spojených s konzumací chlorelly, je velmi užitečné, abychom se o ně podělili s ostatními. Proto připravujeme na našem serveru sekci „Místo pro váš názor“. Pokud budete mít dojem, že Vaše zkušenost bude přínosem i pro ostatní, kdo se o výživu zajímají, napište nám. O zveřejněných názorech se povedou diskuse a nejzajímavější budou podrobněji zpracovány.
Copyright © 2006 PROBACH, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. All rights reserved