Vážení zákaznici z důvodu dovolené  v době od 26.6.2023 do 10.7.2023 nebudeme moci vyřizovat Vaše objednávky děkujeme za pochopení.

BRETBACH - BIO Chlorella A+, zelený čaj a Mladý ječmen
cap BRETBACHhead_tophead_long


PROBACH, s.r.o.

Vítáme Vás na našich stránkách a dovolujeme si Vám představit naši společnost. PROBACH s.r.o. byla založena v roce 1998 jako obchodní firma. Zabývali jsme se nejen obchodem, ale v posledních letech jsme se také soustředili na průzkum trhu a na zavádění nových produktů na český trh.

Myslíme si, že věda, výroba, obchod a jiné lidské aktivity by měly sloužit jako celek k prospěchu společnosti i jednotlivce. To nás přivedlo ke zcela novému hledání.

Co nás v současné době nejvíc ohrožuje? Co nám lidem vlastně nejvíc chybí, i když tvrdíme, že se snažíme žít zdravě a bezpečně? Je to rozhodně zdraví.

Přitom dnes ve společnosti vzrůstají tendence být zdraví a zůstat zdraví. Hluboké vědecké analýzy však bohužel potvrzují, že to v současné době není nic lehkého. Proto jsme vyvinuli úsilí, abychom přispěli ke změně této situace a rozhodli jsme se představit české společnosti produkt malý svou velikostí, ale velký svým významem. Je to zelený zázrak zvaný chlorella.

Řasa Chlorella existuje na naší planetě už miliony let. O jejím blahodárném účinku se lidé však dozvěděli poměrně nedávno. Jedna z nejúžasnějších složek chlorelly je tzv. růstový faktor – CGF. Byl izolován doktorem Fujimakim z Japonska. CGF má silný probiotický efekt, to znamená, že ve střevech pomáhá při vytváření optimálního prostředí pro biokulturu a mikroflóru. Zároveň pomáhá organismu při hojení ran a rekonstrukci sliznice. Chlorella PYRENOIDOSA obsahuje tohoto růstového faktoru ze všech známých řas nejvíce. Proto i naše chlorella je vyrobena výhradně z toho druhu.

Dalším důležitým efektem chlorelly je její detoxikační schopnost.

Chlorella je rovněž nesmírně bohatá na proteiny, aminokyseliny, vitaminy a minerální látky. Proto by se měla stát jedním z pilířů našeho jídelníčku., Aby chlorella nechyběla v žádné české domácnosti, jak tomu již je v některých nejvyspělejších státech (např. v Japonsku či USA), to je jeden z našich cílů. A tak se snažíme, aby i u nás byla chlorella dostupná pro každého. Proto jsme zvolili prodej a způsob distribuce odlišný od komerčního prodeje, který je pro běžného uživatele nákladný.

Říká se, že láska prochází žaludkem. Už naši předkové dávno věděli a právem tvrdili, že ve zdravém těle, zdravý duch. A tak budeme velmi rádi, když Vám užívání naší chlorelly vrátí zdraví a tím učiní Váš život kvalitnějším.

Copyright © 2006 PROBACH, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. All rights reserved