Vážení zákaznici z důvodu dovolené  v době od 26.6.2023 do 10.7.2023 nebudeme moci vyřizovat Vaše objednávky děkujeme za pochopení.

BRETBACH - BIO Chlorella A+, zelený čaj a Mladý ječmen
cap BRETBACHhead_tophead_long


ŽENŠEN (všehoj ženšenový) – budič vitality

Originální recept profesofa Lee z národní university v Chonbuku spojuje tisíciletou korejskou tradici s moderní technologií a poznáním. Zaručeně pravý červený ženšen neboli všehoj (Panax ginseng ) se směsí vybraných bylin dodává tomuto produktu vynikající blahodárné účinky, které se dostaví při jeho užívání. Zlepšuje psychickou stránku člověka, fyzickou kondici i sexuální aktivitu. Působí jako nástroj proti civilizačním onemocněním. Dále ženšen pomáhá při řešení různých problémů, jako jsou anorexie, nespavost, neurastenie, chudokrevnost atd. Pro běžné užití je popsán jako doplněk na zlepšení koncentrace, posílení vitality a vytrvalosti.

Unikátní složení tohoto produktu představuje revoluční posun ve světě produkce ženšenu. Už samotný fakt, že obsah je tvořen z 25 % přírodním kořenem ženšenu zajišťuje dostatečné množství přírodních účinných látek jako jsou ginsenosidy, panaxosidy ze skupiny triterpenoidních saponinů, dále polyacetylenové sloučeniny. Další složky jsou velmi uznávané rostliny ve světě bylinek – Ziziphus jujoba, Comus officinalis, Rehmannia glutinosa a nakonec známé, ale neméně zdravé, propolis a med.

Ženšen je šetrně zpracován bez kompromisu. Význam zpracování spočívá hlavně v tom, že není získáván extrakt, ale zpracují se kousky kořenu. Vybrané kořeny po očištění a krájení projdou složitým procesem sušení ve vakuu zvaným lyofilizace. Byliny projdou solubilizačním procesem, díky kterému se stanou rozpustitelné. Obě tyto substance se v páře sloučí, potom se částečně suší a balí ve vakuu. Patentovaný proces je ojedinělý vzhledem k úmyslu zachovat velice vzácný a hodnotný obsah.

Výrobek neobsahuje barviva, konzervační látky, ani pesticidy a herbicidy.

Bretbach–Hanboul ženšen uspokojí Vaše očekávání a překoná Vaši představu o ženšenu.

o produktu »
Copyright © 2006 PROBACH, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. All rights reserved